Školení pro stavební firmu VESAS s.r.o.

03.03.2014  Ve dnech 27-28.2.2014 proběhlo v prostorách SPŠS školení pro firmu VESAS s.r.o. kterého se zúčastnilo 28 zaměstanců. Téma - využití polystyrénových konstrukčních systémů Rewpol Rexwall, Pontarolo Climablock, Izopol Maxfix, stropní systém Pontarolo Kaldo, Rexpol Thermorex.

 

Získání dotací Nová zelená úsporám na pasivní stavby ze stavebních systémů Fine Line

Polystyrenové stavební systémy dodávané společností Fine Line jsou vhodné pro stavbu nízkoenergetických a pasivních budov. K tomuto účelu jsou vhodné zejména stavební materiály produktových řad MaxFix, ClimaBlock, RexWall. Také v roce 2014 si lze na výstavbu pasivních budov zažádat o dotace z programu Nová zelená úsporám.

 

Klášterní dvůr Rajhrad - největší pasivní dům v ČR!

S využitím konstrukčního polystyrenového systému MaxFix byl v letech 2011  a 2012 v pasivním energetickém standardu dokončen největší bytový dům tohoto typu ve střední Evropě – blok B komplexu Klášterní Dvůr Rajhrad.   Největší projekt pasivního domu v České republice, čítající 103 bytových jednotek, byl v roce 2012 dokončen společností Fine Line Group v Rajhradě, těsně sousedícím s moravskou metropolí Brno. Bytový komplex Klášterní Dvůr  poskytuje svým obyvatelům nadstandardní komfort při nestandardně nízkých měsíčních nákladech. Nejen proto byl, Mladou Frontou Dnes, tento projekt zařazen mezi 15 výjimečných staveb v České republice!   Více info je k dispozici na http://www.klasternidvur.cz/.

 

Na povodně chytrou stavbou!

Silné povodně, které v uplynulých dnech zasáhly Českou republiku, ochromily životy lidí, celých vesnic i měst. Zpravodajské stanice nás pravidelně informují o jejich následcích. Škody finanční jsou vyčísleny, škody majetkové posuzovány a škody osobní  - v životech lidí - nevratné a nevyčíslitelné.   Po ráně, kterou povodně zasadily, přichází období likvidace a odklízení poškozených domů, sklepů, ulic. Následovat budou nové výstavby.   Z čeho ale stavět, aby následky přírodní katastrofy nebyly katastrofální? Řešení přináší polystyrenové konstrukční systémy!

 

Fine Line se stal dodavatelem polystyrenových konstrukčních systémů prověřených značek

Revoluce ve stavebnictví! Stavte pasivní nízkoenergetické domy a šetřete tak svou peněženku! Společnost Fine Line s.r.o. se stala výhradním dodavatelem a prodejcem konstrukčních polystyrenových systémů Izopol, Pontarolo a Rexpol pro Českou a Slovenskou republiku.  

 

 

Dotace Nová zelená úsporám na stavby z polystyrenových konstrukčních systémů FineLine